Legalnego zatrudnienia w Niemczech

Jeżeli trafili państwo na nasz portal, to oznacza, że

-          jesteście odpowiednimi osobami do objęcia jakże ważnej roli, a mianowicie opiekuna lub opiekunki osób starszych w Niemczech.

-          Praca ta choć niejednokrotnie związana jest z wieloma wyrzeczeniami, to daje wiele radości

-          zarówno dla osób starszych, które mają towarzystwo i odpowiednie osoby, które wiedzą jak dobrze zająć się ich potrzebami,

-          ale również dla samych pracowników, którzy czerpią radość z pomocy seniorom a przy tym zdobywając wynagrodzenie pomagające im w spełnianiu marzeń.

 

Okazuje się, że dzięki naszemu portalowi mogą państwo mieć pewność, że my z pewnością możemy zagwarantować państwu to co w tej pracy opiekuna osób starszych jest najistotniejsze. Dzięki współpracy z naszym portalem mają państwo pewność bardzo wielu propozycji oczywiście w pełni legalnego zatrudnienia w Niemczech, ale także w innych krajach UE. Chcemy podkreślić, że najważniejsze jest dla Nas w pracy opiekuna bardzo dobra jakość i wysokie standardy. Zapewniamy zawsze wybrane wartościowe ogłoszenia pracy jako opiekunki i opiekunowie osób starszych w Niemczech.

 

Tylko na naszych forach i portalu mają państwo możliwość na  znalezienie ogłoszenia pracy dokładnie przez nas sprawdzonej i dobranej ze źródeł, które są najbardziej do tego przystosowane jak:

-    pojawiające się ogłoszeń od osób prywatnych

-    ogłoszenia pochodzące od specjalistycznych jednostek zajmujących się pomocą osób starszych

-    od portali zajmujących się zbieranie ogłoszeń pracy dla opiekunek

 

Należy mieć na uwadze, że

-    te działania, które są wykonywane za pośrednictwem doświadczonych pracowników,

-    ale również analizowaniu i dokładnemu wybieraniu z pośród ogromnej liczby najbardziej odpowiednich ogłoszeń,

-     kreuje dla państwa bardzo dobre warunki do pracy z osobami starszymi zarówno dla opiekunów jak i opiekunek, które mamy nadzieję postarają się w sposób najlepszy z możliwych chronić i opiekować się osobami starszymi w Niemczech i innych krajach UE.

 

Polecamy jako portal, aby mieć świadomość, że

-    nowe prawo w Niemczech nakazuje, aby opiekunki nawet krajów europy środkowo wschodniej zarabiały minimum 8.5 euro! na godzinę.

-    Jest to nowy przymus wprowadzony przez rząd Angeli Merkel.

-    Jak łatwo się domyślić jest to znacząca stawka dla wielu z kandydatów, dlatego warto pamiętać, aby regularnie sprawdzać  i kontrolować jak wygląda sytuacja finansowa i wynagrodzenia dla opiekunki osoby starszej,

-     zarówno wynagrodzenie podstawowe, ale również wynagrodzenie składające się z dodatków od świąt, ale również za dyspozycyjność przy seniorze w nocy,

-    chyba, że praca wygląda w sposób taki, że opiekunka jest zatrudniona na zasadzie 24H opieki nad osobą starszą.

 

DLATEGO ZALECAMY ORAZ NAMAWIAMY OPIEKUNKI

 DO ZBIERANIA DOKUMENTÓW ABY W RAZIE POTRZEBY MÓC SKŁADAĆ ROSZCZENIA O NALEŻNE PAŃSTWU PIENIĄDZE!


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.