Opiekunki osób starszych w Niemczech

Nasz portal specjalizuje się w

-          pomocy wszystkim tym osobom, które mają wewnętrzną chęć pomagania innym, a szczególnie

-          tym, którzy pragną pracować jako opiekunki osób starszych w Niemczech.

-          Dzięki nam będą państwo mieli możliwość swobodnego wyboru najbardziej odpowiedniego dla państwa ogłoszenia, która jak możemy zagwarantować osobiście, będzie w 100% legalna, i nie będzie posiadać absolutnie żadnych ukrytych motywów, aby oszukać państwa, albo wymusić dodatkowe koszty.

 

Dzięki naszemu portalowi,

-          mają państwo możliwość do przeszukiwania ogromnej bazy ogłoszeń pracy z całej europy.

-          Zarobki mogą wynosić niejednokrotnie aż 2000-3000 euro miesięcznie, co jest ogromną kwotą w porównaniu z warunkami jakie są oferowane dla opiekunek w Polsce.

-          Jeżeli przekonują państwa takie warunki jakie zapewniamy, i dajemy państwu możliwość do swobodnego wyboru rodziny, która najbardziej odpowiadała by państwa kwalifikacjom, to zapraszamy to rejestrowania się na naszym portalu, co da nieograniczone możliwości w przeszukiwaniu setek ogłoszeń!!!

 

Warto mieć na uwadze, że ciągle zmieniające się prawo w Niemczech, daje duże atuty opiekunkom szczególnie tym z europy środkowo wschodniej, które najczęściej zarabiają mniej od Niemieckim opiekunek.

Okazuje się, że wprowadzono przymus

-          płacenia minimalnie 8.5 euro za godzinę dla wszystkich opiekunek,

-          nawet tych które nie są pochodzenia Niemieckiego.

-           Jest to duży skok wynagrodzenia dla wielu opiekunek zajmujących się osobami starszymi w Niemczech.

-          Praca ta niejednokrotnie łączy się z dłuższymi godzinami pracy, ale również z praca nocną czy w święta i weekendy.

-          Dlatego przestrzegamy wszystkie opiekunki, te które już pracują w Niemczech jako opieka osób starszych, ale również te które dopiero ubiegają się o taka pracę, aby pamiętały o zapisywaniu i gromadzeniu dowodów w przypadku gdy niesłusznie dostawały za mało pięniędzy, gdyż istnieje duża możliwość, że w niektórych przypadkach dostaną odszkodowania!!

 

Niedawny przypadek opiekunki w Szwajcarii, która dostała ogromną ilość pieniędzy odszkodowania, po długim procesie w którym sąd uznał, że ma rację i, że przez długi czas dostawała dużo za małe wynagrodzenie za swoją ciężką pracę, dał do myślenia zarówno opiekunkom w Niemczech i innych krajach UR, ale również pracodawcom, którzy już nie tak bardzo są skłonni do manewrowania z płatnościami u opiekunek. Dlatego jeszcze raz ZALECAMY, aby mieć na uwadze takie rzeczy i gromadzić różnego rodzaju dokumenty, które mogą się przydać przy ewentualnym odszkodowaniu.


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.