ZA DARMO!

Nasz portal to najbardziej odpowiednie miejsce, dla osób które chcą pracować poza granicami swojego kraju jako opiekunowie osób starszych. To właściwie i bardzo profesjonalne miejsce stworzone właśnie do Państwa potrzeb.

 

Dokonanie rejestracji jest ZA DARMO! Praca na stanowisku opiekunki osoby starszej jest niesamowicie wymagająca i wiąże się z wieloma poświęceniami. To praca dla osób z silną psychiką i dużą odpornością na stres. Wybieranie odpowiedniej rodziny i seniora, którym mamy się opiekować, to nie łatwe zadanie. Ten portal został stworzony z myślą o przyszłych opiekunach, którzy sami chcą podejmować decyzję o współpracy.

Dzięki nam masz możliwość BEZPOŚREDNEGO kontaktu z rodziną, która Ciebie zainteresowała.

 

Czy wiesz, że…

W ostatnim czasie coraz bardziej popularny ze względów zarobkowych jest praca na własną działalność gospodarczą, również pracując jako opiekun osoby starszej w Niemczech można więcej zarabiać.

 

Sam jesteś odpowiedzialny za przeglądanie ofert oraz Sam podejmujesz decyzję o współpracy z rodziną. Z naszej strony możemy zapewnić Ci pomoc w kluczowych kwestiach rozpoczęcia właśnie takiej działalności. Pomożemy zakładać własną działalność gospodarczą oraz pomagamy w przejściu przez biurokrację, którą trzeba wypełnić i złożyć w odpowiednich niemieckich urzędach. Pomagamy również przy wystawianiu faktur, rachunków dla rodzin zatrudniających opiekunów osób starszych. Dodatkowo otrzymasz:

-pieczątkę

- wizytówki

- kartę LEBARA, która pozwoli Ci na wykonywanie połączeń bez żadnych problemów

 

Zalety korzystania z LEGALNYCH ofert w serwisie

 

Dużym plusem REJESTRACJI jest prawo do korzystania z legalnych ofert. Opiekunka ma możliwość wyboru rodziny, biorąc pod uwagę swoje prywatne preferencje. Wszystkie obowiązki powinny być określone wcześniej przed podjęciem zatrudnienia.

 

Opiekun osoby starszej to ktoś, kto zawodowo zajmuje się osobą w podeszłym wieku i pomaga jej w radzeniu sobie z codziennymi rutynowymi czynnościami. Do podstawowych zadań opiekuna należy:

·         pomoc w utrzymaniu higieny osobistej

·         mycie

·         czesanie

·         ubieranie

·         dbanie o stan zdrowia

·         podawanie posiłków i leków

·         karmienie

·         zmiana opatrunków

·         rehabilitacja

Czego wymagamy od kandydatów:

·         przystępna znajomość języka niemieckiego

·         doświadczenia w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną

·         nienaganny stan zdrowia

·         dyspozycja na okres min. dwóch miesięcy

Korzystając z naszego profilu nie ma żadnych obaw! Twoja praca opiekuna osoby starszej w Niemczech jest legalna i bezpieczna! chcąc uzyskać więcej informacji zarejestruj się i wykorzystaj w pełni możliwości portalu.


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.