Praca w Niemczech od zaraz!

Praca w Niemczech od zaraz!

Zostań opiekunem osoby starszej i pracuj w Niemczech. Ty zaopiekujesz się seniorem, a my zaopiekujemy się Tobą, aby twój wyjazd obył się bez żadnych problemów wraz z dopełnieniem wszelkich formalności tak, aby praca była łatwa, lekka i LEGALNA. Gwarantujemy również pomoc na każdym etapie umowy opiekuna osoby starszej, która pracuje w Niemczech oraz w innych krajach UE. Dokonując BEZPŁATNEJ rejestracji masz możliwość do przeglądania i korzystania z tysiąca ofert rodzin, które poszukują opiekuna dla seniorów.

Portal, na który trafiłeś został stworzony właśnie dla osób, które chcą podjąć zatrudnienie jako opiekunowie osób starszych. Dzięki nam po dokonaniu BEZPŁATNEJ rejestracji:

- masz dostęp do tysiąca ofert z różnych krajów

- samodzielnie podejmujesz decyzję dla kogo będziesz pracował

- bezpieczna praca

- legalny zarobek

- pomoc i obsługa ludzi, którzy z nami współpracują

Oferty pracy dla opiekunów dostępne są z różnych części Europy począwszy od Anglii, Holandii, Szwajcarii, Austrii i wielu innych.

Chcesz pracować sam dla siebie?

Chcesz zarabiać więcej?

Zapewniamy pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej o pracy na własny rachunek. Dzięki nam dopełnisz wszelkich formalności z tym związanych w niemieckich urzędach. Służymy pomocą zarówno internetową jak i osobistą, mamy biura stacjonarne na terenie Niemiec. Ułatwimy Ci i pokażemy jak powinna wyglądać procedura wystawiania faktur bądź rachunków dla rodzin, z którymi nawiązana została współpraca.

Dzięki nam otrzymasz:

- wizytówki i pieczątkę firmową

- kartę do telefonu komórkowego LEBARA, tak abyś mogła dzwonić do Polski bez żadnych ograniczeń

Pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich problemów, a szczególnie chętnie zajmujemy osobami, które zostały oszukane przez nielegalne zatrudnienie i pracę na czarno. Jeśli wiesz, że za mało zarabiasz? Że godzina Twojej pracy jest mniejsza niż 8,5 euro to należy z tym natychmiast walczyć. To przecież Twoje uczciwie zarobione pieniądze. Zachęcamy opiekunki do zbierania wszelkich dowodów pracy poza normowanymi godzinami oraz zapisywanie obowiązki dodatkowe nie zawarte w umowie. Zapisuj godziny, kiedy pracujesz w niedziele i święta, które powinny być wolne od pracy. To wszystko jest bardzo ważne dla opiekunek, które mają prawo do dochodzenia i roszczeń o swoją zaległą wypłatę.

Szczególnie głośno jest o tym, po wygranym procesie w Szwajcarii, gdzie opiekunce została zwrócona kwota zaległych wypłat wraz z odszkodowaniem to kwota 60 tys. zł. A więc da się! Tylko trzeba wiedzieć jak!

Nowe prawo gwarantuje Ci możliwość dochodzenia roszczeń wypłaty do dwóch lat wstecz!

To świetna możliwość dla Ciebie, aby odzyskać ciężko zarobione pieniądze. Takie odszkodowanie należy się prawdopodobnie każdej innej opiekunce, może również Tobie.


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.