Opiekunki seniora w Niemczech

Tak na prawdę wiele osób, które mają nadzieję, że dadzą radę pracować jako opiekunowie, ale również opiekunki osób starszych w Niemczech muszą trafić na dobry portal, który pozwoli im znaleźć najbardziej dogodne miejsce do ich pracy i kwalifikacji. Zapewniamy, że jeżeli trafili państwo na nasz portal to znajdują się państwo w dobrym miejscu, aby

 

-          spełnić potrzebę pomagania innym, w tym przypadku osobom starszym.

-          w przypadku gdy mają państwo głębokie chęci do pracy i wspierania osób starszych w opiekowaniu się nad nimi w Niemczech, czy innych krajach Europejskich to jesteście już w praktycznie na finiszu drogi aby znaleźć najlepsze ogłoszenie i zostać profesjonalnym opiekunem osób starszych.

-          W przypadku, gdy znajdą państwo ogłoszenie i dostaną państwo najbardziej dopasowaną do potrzeb posadę jako opiekun osoby starszej, to możecie mieć pewność, że będzie to doskonały wybór oraz pewność, że nie będą państwo mieć wątpliwości co do swojej decyzji przez długi czas.

 

To co możemy zaoferować państwu to wiele na prawdę korzystnych elementów w skład których wchodzi między innymi taki zestaw jak:

 

-    w 100% legalna praca w Niemczech bez jakichkolwiek ukrytych zamiarów

-    Zorganizowanie całego planu wyjazdu do pracy i z powrotem dla opiekunek osób starszych!

-    zorganizowanie najbardziej pasującego ubezpieczenia dla państwa potrzeb

-    znalezienie pracy sięgającej wynagrodzenia do 2000 euro miesięcznie!!

-    dokładne przekazanie informacji na temat pracy, zamieszkania, ale również obowiązków jakie będą wykonywane oraz co ważne stanu zdrowia przyszłego podopiecznego

 

Dzięki naszemu portalowi mają państwo możliwość zarabiać

o wiele więcej niż we własnym kraju!

 

Czy wiedza państwo, że zarobki jakie będą przysługiwać opiekunkom osób starszych w Niemczech są na prawdę nie do porównania z tymi, które można dostać w Polsce czy innych krajach Europy wschodniej.

Chcielibyśmy państwu przedstawić również trzy najbardziej istotne elementy jakie mają ogromny wpływ na stosunek zarobków.

-    Jako pierwsze chcemy powiedziecie o poziomie znajomości języka niemieckiego jakie dana opiekunka posiada.

-    Kolejnym elementem bardzo ważnym w niektórych ogłoszeniach jest wykształcenie przydatne w opiece oraz wcześniejsze pozytywne referencje od innych pracodawców.

-    Ostatnim elementem, ale absolutnie nie mniej ważnym który ma znaczący wpływ na zarobki to stan zdrowia osoby starszej u której będzie odbywana praca.

 

Należy również pamiętać, że zgodnie z nowymi przepisami jakie zostały wprowadzone w Niemczech.

-    Każda opiekunka musi zarabiać minimum 8.5 euro na godzinę,

-    oczywiście dodając nagrody za takie aspekty jak praca po nocach, weekendowe pomaganie osobie starszej czy znacznie przekraczające obowiązki zadania.

-    ZALECAMY aby wszystkie opiekunki gromadziły różnego rodzaju dokumenty oraz dowody, gdyby wystąpiła sytuacja gdzie zostają one wykorzystywane przez zbyt dużą ilość godzin pracy czy wykonywanie obowiązków nie leżących w ich umowie.

-    Będzie to mogło w przyszłości i ewentualnych roszczeniach o odszkodowanie, pomóc w wygraniu procesu jak miało to miejsce ostatnimi czasy w Szwajcarii.


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.